OFERTA WYPOCZYNKU LETNIEGO
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 2018
TOWARZYSTWA
SKAUTOWEGO SZMARAGDOWA


Jak co roku nasze „Towarzystwo” zadbało o atrakcyjną ofertę kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży. Dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji.
Przede wszystkim, dlatego, że jest ona różnorodna. Zapewne każdy uczestnik znajdzie wśród nich taką, która przypadnie mu do gustu. Dla ochłody można zanurzyć się w morskiej wodzie gdzie zabawom nie będzie końca.
Miłośników górskich wycieczek tradycyjnie zapraszamy do Mszany Dolnej k/Rabki i Gliczarowa Górnego k/Zakopanego.
Kolonie i obozy młodzieżowe organizujemy dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat.
Nasza kadra to grupa wychowawców posiadających wieloletnie doświadczenie. Nikt z pewnością nie będzie się nudził, Wasi podopieczni wrócą zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń.
Nasze projekty pomimo niskiej ceny w niczym nie odbiegają atrakcyjnością, programem i bezpieczeństwem.
U nas nie trzeba dopłacać za autokar czy dodatkowy atrakcyjny program. Nasze 18-letnie doświadczenie jest najlepszą gwarancją organizowanych przez nas imprez.

Oferta obejmuje organizację wypoczynku w miejscowościach:

 • Gliczarów Górny k/Zakopanego
 • Mszana Dolna k/Rabki
 • Krynica Morska
GLICZARÓW GÓRNY
Gliczarów Górny – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim, w gminie Biały Dunajec. Gliczarów Górny jest jedną z najwyżej położonych miejscowości na Podhalu i w Polsce - to idealne miejsce do wypoczynku. Jest tutaj cicho i spokojnie. Zawsze świeże powietrze i źródlana woda - to dodatkowe walory tej miejscowości. Mało, kto wie o tym uroczym zakątku, z którego roztaczają się najpiękniejsze widoki na Tatry i Beskidy. Kto raz tu przyjedzie, na pewno zechce tutaj wrócić. Przez Gliczarów Górny prowadzi Szlak Wolnościowy z Chochołowa do Niedzicy.

Zakwaterowanie :
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY ,, POD TATRAMI ’’
34-425 Biały Dunajec
Gliczarów Górny 111 B

Oferuje pokoje 4, 5,6 - osobowe z łazienkami i TV, na parterze znajduje się jadalnia, w której wydawane są posiłki domowe, świetlica z TV i sala kominkowa. Boisko oraz teren do gier i zabaw ruchowych. Na terenie ośrodka wczasowego istnieje możliwość zorganizowania ogniska lub grilla, znajduje się huśtawka, i trampolina. Ośrodek zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi.

Wyżywienie :
Doskonałe wyżywienie zapewnia jadalnia z wyposażonym zapleczem kuchennym. Miła obsługa dba o to, by dzieciom i młodzieży nic nie brakowało. W stołówce ośrodka są wydawane cztery posiłki dziennie. Pierwsze świadczenie -obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.

Zapewniamy:
 • wycieczka do Elektrowni Wodnej w Nidzicy
 • wstęp do Aquaparku na Polanie Szymoszkowej
 • wycieczka do Zakopanego lub Krakowa (wybierze rada kolonii)
 • wycieczki piesze (dostosowane do możliwości uczestników)
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • dyskoteki
 • inne gry oraz zabawy integracyjne
 • kolonijny Dzień EKOLOGII
 • gry i zabawy sportowe

MSZANA DOLNA
Mszana Dolna – miasto w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim. Mszana Dolna leży w zachodniej części Beskidu Wyspowego w zlewisku rzeki Raby, 50 km na południe od Krakowa, 50 km na północ od Zakopanego i 12 km na północny wschód od Rabki. Miejscowość położona u podnóży dużych szczytów Beskidu Wyspowego jest atrakcyjna turystycznie.Ma bazę noclegową i infrastrukturę turystyczną.

Zakwaterowanie :
Wynajem Pokoi Gościnnych
Barbara Nawieśniak,
34-730 Mszana Dolna, ul. Zakopiańska 30b

Pięknie położony ośrodek i możliwość korzystania z otwartego brodzika rekreacyjnego sprawi, że dla wszystkich uczestników tegorocznych kolonii letnich wakacje na długo pozostaną w pamięci.Ośrodek oferuje pokoje 4, 5,6 -osobowe, na parterze znajduje się jadalnia, w której wydawane są
posiłki domowe, świetlica z TV. Boisko oraz teren do gier i zabaw ruchowych. Na terenie ośrodka wczasowego istnieje możliwość zorganizowania ogniska lub grilla. Ośrodek zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi.

Wyżywienie:
Miła obsługa dba o to, by dzieciom i młodzieży nic nie brakowało. W stołówce ośrodka są wydawane cztery posiłki dziennie. Pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.

Zapewniamy:
 • wycieczka do Krakowa lub Zakopanego (wybierze rada kolonii)
 • wycieczka do wioski Indiańskiej w Szczyrzyczu
 • wycieczka do Rabkolandu
 • wycieczki piesze (dostosowane do możliwości uczestników)
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • dyskoteka
 • inne gry oraz zabawy integracyjne

KRYNICA MORSKA
Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce. Usytuowana na północy Polski, na małym skrawku lądu - Mierzei Wiślanej, otoczona od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego. Porośnięta zielonym, sosnowo - bukowym lasem. Czyste, obfitujące w jod powietrze, długie piaszczyste plaże z miłym dla stóp piaskiem. To dodatkowe atuty.

Zakwaterowanie :
Baza namiotowa „BRYZA” w Krynicy Morskiej,
oddział leśny 69f, pow. nowodworski, woj. pomorskie
82-120 Krynica Morska, ul. Marynarzy

Baza oferuje drewniane domki letniskowe 6-osobowe oraz pole namiotowe z nowoczesnymi 4-osobowymi namiotami dwu-komorowymi wyposażonymi w moskitiery, podłogi, łóżka polowe, półki. Obok węzeł sanitarny, stołówka i kuchnia, boisko do gier i zabaw oraz świetlica. Nasza baza położona jest 150 metrów od morza, z własnym zabezpieczonym kąpieliskiem. O zdrowie naszych podopiecznych dba wykwalifikowana pielęgniarka.
Uczestnicy zabierają ze sobą: śpiwór, prześcieradło, przybory do jedzenia (menażka, ewentualnie talerz głęboki i płytki – nietłukące się, kubek do picia, sztućce).

Wyżywienie:
Na terenie pola namiotowego znajduje się stołówka, w której podawane są bardzo smaczne posiłki przygotowywane przez wykwalifikowane kucharki pracujące u nas od lat. Miła obsługa dba o to, by dzieciom i młodzieży nic nie brakowało. W stołówce bazy są wydawane cztery posiłki dziennie. Pierwsze świadczenie - obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.

Zapewniamy:
 • wycieczka do Gdańska lub Fromborka, Malborka? (wybierze rada obozu)
 • spływ kajakowy
 • wycieczka do Sztutowa zwiedzanie Muzeum (dla młodzieży starszej)
 • nocna gra terenowa „Świetlik”
 • olimpiada sportowa
 • zabawy integracyjne
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • udział w otwartych imprezach zorganizowanych przez Urząd Miasta Krynica Morska (np. koncerty zespołów)
 • dla chętnych szkolenie z podstaw żeglarstwa
 • wiele innych atrakcji

TERMINY WYJAZDÓW LETNICH
KRYNICA MORSKA
Domek/Namiot
I 24.06.2018 – 05.07.2018 (12 dni) - 1 200 zł / 900 zł
II 05.07.2018 – 16.07.2018 (12 dni) - 1 200 zł / 900 zł
III 16.07.2018 – 27.07.2018 (12 dni) - 1 200 zł / 900 zł
IV 27.07.2018 – 07.08.2018 (12 dni) - 1 200 zł / 900 zł
 V 07.08.2018 – 18.08.2018 (12 dni) - 1 200 zł / 900 zł


GLICZARÓW GÓRNY
 I 02.07.2018 – 13.07.2018 (12 dni) - 1 200 zł
 II 22.07.2018 – 02.08.2018 (12 dni) - 1 200 złMSZANA DOLNA
I 12.07.2018 – 23.07.2018 (12 dni) - 1 150 zł
II 01.08.2018 – 12.08.2018 (12 dni) - 1 150 złDZIAŁANIE JEST NASZĄ PASJĄ - JESTEŚMY ORGANIZACJĄ NON-PROFIT

SERDECZNIE ZAPRASZAMY